Otázky na fotografa

Čo fotím?
Najviac sa venujem svadobnej a portrétnej fotografii. Fotím aj stužkové slávnosti, eventy a komerčnú fotografiu. Ak máte požiadavku na nejaký iný druh fotenia, napíšte mi a dohodneme sa.

Čím fotím?
Fotím technikou značky Canon. Samozrejme počas fotenia mám k dispozícii viacero objektívov, externý blesk a samozrejme aj záložný fotoaparát, takže poskytujem istotu, že Vaše fotografie dodám v poriadku a bez zbytočných komplikácií.

Kde pôsobím?
Pochádzam z Prešova, ale nemám problém za Vami vycestovať. V cene svadobných balíčkov je zahrnutá doprava v rámci Prešova, pri väčších vzdialenostiach si účtujem príplatok 0,15€ za kilometer od Prešova k miestu fotografovania.

Ako prebieha fotenie?
Vy ste si objednali fotografa, preto fotografie majú byť hlavne podľa Vaších predstáv a nie predstáv fotografa. Preto mám rád, keď mi pred fotením poviete všetky Vaše predstavy, ktorým prispôsobím samotné fotenie.
Pri portrétom fotení sa snažím, aby ste sa cítili uvoľnení, nikoho nedirigujem, avšak Vám viem aj poradiť.

Upravujete fotky?
Samozrejme, všetky fotografie sú upravené, pri portrétnom fotení fotografie retušujem podrobnejšie.

Viete spraviť zároveň s fotkami aj krátke video zo svadby?
Na fotografiách chcem, aby boli zachytené všetky dôležité momenty, preto sa nemôžem venovať aj kamerovaniu. Avšak viem Vám odporučiť zopár šikovných kameramanov.

Čo, ak chcem, aby ste moje fotky nezverejňovali?
Ak si neprajete, aby Vaše fotky boli zverejňované rešpektujem Vaše rozhodnutie a fotky nikde neuverejním.